Općina Bužim nastavlja sa građevinskom sezonom punim intenzitetom. Završeno je asfaltiranje nekategorisanog putnog pravca „Selište“ u MZ Mrazovac, ukupne dužine 540 metara u vrijednosti od oko 170 hiljada konvertibilnih maraka.

Ovaj nekategorisani putni pravac finansiran je zajedničkim sredstvima općine Bužim i građana.

Asfaltiranjem puta povezani su mještani sa mjesnom zajednicom Mrazovac i Čavom, te je znatno poboljšana infrastruktura i omogućeno brže kretanje ljudi.

Općinski načelnik Mersudin Nanić je posetio dionicu puta i tom prilikom iskazao zadovoljstvo kvalitetom i dinamikom izvedenih radova, te istekao da je najbitnije da su mještani ovog zaseoka sretni i zadovoljni urađenim, i upravo ovo je najbolja potvrda o planiranju sredstava za ovakve projekte. Dodao je da će pored brojnih projekata sredstva tražiti i za ovaj putni pravac sa viših nivoa vlasti kako bi se nastavilo sa njegovom izgradnjom.