Nakon završenog Javnog poziva za dodjelu poticajnih sredstava privatnim poduzećima i obrtnicima za 2021.godinu općinski načelnik na osnovu zapisnika o radu Komisije odobrio je sredstva za isplatu poticaja na osnovu konačne rang liste korisnika koji su ispunili uslove za dodjelu poticajnih sredstava.

Ukupni iznos sredstava koji je planiran budžetom općine Bužim je 80.000,00 KM i biće uplaćen poduzetnicima i obrtnicima.

Obavještavamo sve poduzetnike i obrtnike koji su na listi dobitnika poticajnih sredstava da će se potpisivanje Zaključaka o isplati novčane podrške održati dana 20.05.2022.godine (PETAK) u Velikoj sali JU”Centar za kulturu, sport i informisanje” Bužim sa početkom u 11,00 sati.

Pregled obrtnika i poduzeća kojima su dodijeljena poticajna sredstva općine Bužim-Tabele 2, 3 i 4.