Kategorije

Objava

Vijesti Bužim

ČESTITKA POVODOM DANA OPĆINE BUŽIM

20. februara 2022. godine obilježavamo dvadeset i sedmu godišnjicu od ponovnog osnivanja općine Bužim, te Vam u to ime želimo čestitati Dan općine sa željom da zajedničkim radom, jedinstvom i zalaganjem, našu općinu učinimo boljom i jačom, sretnijom i prosperitetnijom, te da međusobnim razumijevanjem i uvažavanjem stvorimo zajednicu sretnih i zadovoljnih ljudi.

Općina Bužim povratila je svoj status 20. februara ratne 1995. godine u veoma teškim uslovima. Danas, dvadeset i sedam godina kasnije možemo slobodno reći da smo uradili dosta, izgradili našu općinu i učinili je ugodnom za život. Ali isto tako možemo reći da nastavljamo još bolje i jače izgrađivati  instituacije države Bosne i Hercegovine.

Uz iskrene čestitke za Dan općine i 27-tu godišnjicu osnivanja, želimo svim Bužimljankama i Bužimljanima u domovini ali i onima u dijaspori mnogo sreće, uspjeha i napretka sa željom da zajedničkim snagama izgradimo našu domovinu Bosnu i Hercegovinu i naš Bužim.

Općinski načelnik                                                Predsjedavajući OV Bužim
Mersudin Nanić, dipl.ing.inf.                                     Suvad Šahinović