U kabinetu Općinskog načelnika Agana Bunića, danas je održana 1. sjednica Upravnog odbora JU „Centra za kulturu, sport i informisanje“ Bužim, gdje su prisustvovali svi privremeni izabrani članovi Upravnog odbora u sljedećem sastavu: Haris Ičanović, predsjednik Upravnog odbora, Huse Baltić, član Upravnog odbora i Vahidin Veladžić član Upravnog odbora.

Upravni odbor je na svojoj prvoj konstituirajućoj sjednici usvojio Pravila JU „ Centra za kulturu, sport i informisanje“ Bužim na koje će Općinsko vijeće dati konačnu saglasnost.

„Iskreno se nadam da ću sa Upravnim odborom u narednom periodu doprinijet što kvalitetnijem organizovanju i ozbiljnijem pristupu i radu u oblasti kulture, sporta i informisanje, te i u drugim oblastima koje su korisne za društvenu zajednicu na području općine Bužim“, kazao je tom prilikom v.d direktor Mersudin Nanić.