Uspješno je realiziran još jedna projekt, a radi se o rasvjeti u ulici Hamzi.  Izgradnje prve faze javne rasvjete u ulici Hamzi (od benzinske pumpe “Trgozad” do Osnovne škole u Zaradostovu) uspješno je realizirana i puštena u rad u subotu navečer iza aksam-namaza.

Ugovor je vrijedan 15.494,00 KM. Rasvjetu su u rad pustili vijećnik u Općinskom vijeću Bužim Rifet Šahinović i načelnik Agan Bunić.

„Obećali smo da ćemo ovu prvu fazu završiti i time smo pokazali da smo aktivni i u MZ Zaradostovo. Kao što znate usvojili smo budžet za 2014.-tu godinu u okviru  kojeg je planiran još jedan projekat. Ovu rasvjetu treba nastaviti dalje prema Abazovićima, a to ćemo uspjeti jedino ako budemo zajedno, i ako nam ukažete svoju podršku koja do sada nije izostala, i stoga vam se u to ime zahvaljujem.  Želim da vam služi dugo godina i ne sumnjam da će vam olakšati svakodnevni život, a naročito vašoj djeci da idu u školu.“ kazao je načelnik Bunić.

Za više slika kliknite ovdje