Nastavljaju se aktivnosti na izgradnji, rekonstrukciji i modernizaciji lokalne putne mreže. Načelnik  općine Bužim Zikrija Duraković i direktor poduzeća doo ″Gradnja-final″ iz Bužima Fikret Skenderovic, uz prisustvo predsjedavajućeg,  općinskih vijećnika  i predstavnika građevinskih odbora  potpisali  su ugovore  za rekonstrukcijui  izgradnju lokalnih putnih pravaca Remetići- Aldžići u Mjesnoj zajednici Varoška Rijeka i Begovići – Crverevac u MZ Vrhovska ukupne vrijednosti 61.555,00 KM. Pored učešća građana sredstva su obezbijeđena iz  budžeta općine Bužim  i Unsko sanskog kantona.

″Nakon što je provedena tenderska procedura i nakon što su stvoreni svi preduslovi danas smo sa izabranim izvođačem potpisali  dva ugovora za  izgradnju i rekonstrukciju dva putna pravca u dvije mjesne zajednice. Nastavljamo raditi na  infrastrukturnim projektima  koji ce poboljšati kvalitet života građana u ovim mjesnim zajednicama”  naglasio je  načelnik  općine Bužim Zikrija Duraković nakon potpisivanja ugovora.