Obaviještavamo sve privredne subjekte i potencijalne korisnike poticajnih sredstava da će, u organizaciji Ministarstva privrede USK-a, Razvojne agencije USK-a i Općine Bužim, biti održana prezentacija Programa poticaja razvoja male privrede i to:

1. Program subvencioniranja kamata plaćenih u 2011. godini po kreditima odobrenim u komercijalnim bankama u 2009. i 2010. godini za rast i razvoj MSP i obrta,
  2. Program potpore za povećanje zaposlenosti,
  3. Program podrške subjektima male privrede putem Kreditno garancijske sheme, i
  4. Program potpore mladim poduzetnicima početnicima.

Pozivamo sve zainteresirane privredne subjekte i potencijalne korisnike poticajnih sredstava da prisustvuju navedenoj prezentaciji koja će se održati u sali Općine Bužim dana 05.12.2012. godine (srijeda) sa početkom u 11:00 sati.