Načelnik Općine Bužim Agan Bunić danas je u svom kabinetu ugostio članove sekcije fudbala Saveza za sport i rekreaciju invalida Općine Bužim.

Povod ove posjete jeste Državno prvenstvo koje će biti održano u Travniku, a gdje će naši fudbaleri nastupiti kao ekipa koja trenutno zauzima prvo mjesto na Unsko-sanskom kantonu.

Kao znak pažnje i zahvale na svemu što je do sada uradio za Savez za sport i rekreaciju invalida Općine Bužim, i u nadi da će se ova saradnja  biti nastavljena, članovi sekcije su poklonili načelniku Buniću jednu trenerku koje su ovom prilikom kupljene za predstojeće prvenstvo.

“Iskreno se zahvaljujem na poklonu koji ste mi uručili. Izražavam zadovoljstvo što sam imao priliku da vas danas ugostim i da vam poželim sreću i uspjeh na predstojećem prvenstvu”, istakao je ovom prilikom načelnik Bunić.

Za više slika kliknite ovdje