Žiri je danas izvršio bodovanje pristiglih fotografija na objavljeni III Foto konkurs “Nedžib Vučelj” organizovanog u skopu manifestacije “Dani općine Bužim 2023.” a rezultati su slijedeći:
1. mjesto sa 27 bodova zauzela je fotografija pod šifrom 04 “Stari grad Celje” autora Saida Mulalića (BiH)
2. mjesto sa 24 boda fotografija pod šifrom 06 “Sloboda”, autorice Jasmine Muratović (AUSTRIJA-BiH)
3. mjesto sa 22 boda fotografija pod šifrom 01 “Čekalica” autorice Jadranke Mamić (CG).
Nagrade će biti dodijeljene u ponedjeljak 27.02.2023. godine u Maloj sali JU “Centar za kulturu, sport i informisanje” Bužim sa početkom u 19:30 sati.
Čestitamo pobjednicima, a drugim autorima želimo više sreće drugi put.1.SAID MULALIĆ
2.JASMINA MURATOVIĆ3.JADRANKA MAMIĆ