Danas se asfaltira dio lokalnog puta Radoč-Čava-Mrazovac, odvojak Radoč u MZ Radoč u dužini 400 metara.
Put povezuje tri mjesne zajednice sa centrom općine Bužim i to MZ Radoč, Čavu i Mrazovac.
Ukupna vrijednost izvedenih radova 99.225,99 KM, a ovaj putni pravac je finasiran zajedničkim sredstvima općine Bužim, IFAD-a, odnosno Ureda za koordinaciju projekata (PCU) i građana.
Ovaj lokalni putni pravac danas je obišao Općinski načelnik, zastupnik u Skupštini USK-a Abid Mulalić, zamjenik predsjedavajućeg Općinskog vijeća Agan Elkasović, vijećnik Suvad Veladžić i Ibrahim Dizdarević, gdje su sa mještanima podijelili sreću i radost, a koji nisu krili zadovoljstvo što se navedeni putni pravac ove godine nastavio sa asfaltiranjem, te očekuju da se nastavi sa asfaltiranjem i u narednim godinama kako bi se konačno i završio.
“U narednoj godini općina Bužim planirat će sredstva u svom budžetu za nastavak realizacije ovog značajnog putnog pravca, a očekujemo i podršku sa viših nivoa vlasti, jer ovaj lokalni put pored značaja za građane ima značaj i što vodi prema Križu gdje se svake godine obilježava jedna od najvećih bitaka Bužimskih vitezova „Breza 94“ kojom prilikom je slomljena jedna od najvećih ofanziva na ovaj dio slobodne teritorije RBiH“, kazao je načelnik općine Bužim Mersudin Nanić.