Predsjednicu KUD-a „Sevdah“ Zulfetu Mulalić, sa članovima predsjedništva ovog društva, primio je načelnik općine Mersudin Nanić u svom kabinetu. Razgovaralo se  o aktivnostima  i planovima KUD-a „Sevdah“ u narednom periodu, financijskoj podršci općine Bužim i organizaciji kulturnih događaja.

-„Podrška općine Bužim KUD-u „Sevdah“ neće izostati u narednom periodu i moramo zajedno raditi na pravednojoj podjeli budžetskih sredstava udruženjima koja rade i okupljaju mlade ljude koji mogu. Žele i znaju raditi. KUD „Sevdah“ je potreban Bužimu i ja se moram zahvaliti svima vama koji  rade na volonterskoj osnovi i predstavljaju naš grad širom domovine i inostranstva na festivalima i ukupljanjima kulturno-umjetničkih društava“.- posebno je istako načelnik Mersudin Nanić.