Kraj godine obilježili su i  članovi JURA-a Općine Bužim  koji su održali svoj osmi redovni  sastanak.  Pored članova JURA Općine Bužim sastanku je  prisustvovala  predstavnica ILDP, koordinator za rad sa mjesnim zajednicama , te predstavnik Općinskog vijeća  Općine Bužim.

Na dnevnom rdu završnog godišnjeg sastanka našao se kalendar aktivnosti Jedinice za upravljanje razvojem općine Bužim, financijski plan (IFP) općine Bužim za period 2019-2021 i Program rada Općinskog načelnika općine Bužim.

Sastanak je zbog opravdanog odsustva  Općinskog načelnika predsjedavao sekretar JURA Općine Bužim Krupić Senad koji je i iznio uvodna izlaganja o predloženim tačkama dnevnog reda. Sastanku se naknadno pridružio i v.d. načelnika Općine Bužim, a nakon rasprave   jednoglasno su prihvaćene  sve tačke dnevnog reda.