Na osnovu člana 23., 47. i 50. Poslovnika Općinskog vijeća  (,,Službeni glasnik općine Bužim“, broj: 7/08, 1/11 i 7/11)   predsjedavajući Općinskog vijeća općine Bužim Safet Ljubijankić sazvao je XXXVI redovnu sjednice Šestog saziva Općinskog vijeća općine Bužim, koja će se održati 09.03.2016.godine (srijeda) u JU “Centar za kulturu, sport i informisanje” Bužim (VIJEĆNICA), sa početkom u 16,00 sati za koju je planiran slijedeći dnevni red:

1. Razmatranje i usvajanje izvoda iz Zapisnika sa:

a) XXXIV redovne sjednice Općinskog vijeća,

b) XXXV redovne sjednice Općinskog vijeća i

c) XIV vanredne sjednice Općinskog vijeća.

2. Pitanje vijećnika i odgovori na ista;

3. Razmatranje i usvajanje prijedloga Odluke o budžetu općine Bužim za 2016.godinu;

4. Razmatranje i usvajanje prijedloga Odluke o izvršavanju budžeta općine Bužim za 2016.godinu;

5. Razmatranje i usvajanje Odluke o privremenom finansiranju općine Bužim za mart 2016.godine;

6. Razmatranje i usvajanje Poslovnika o radu Općinskog vijeća općine Bužim;

7. Razmatranje Zahtjeva Općinskog načelnika za preispitivanje Odluke o događajima i datumima iz perioda odbrambeno-oslobodilačkog rata 1992-1995.godina od značaja za općinu Bužim;

8. Razmatranje i usvajanje Odluke o ukidanju statusa nekretnine javnog dobra;

9. Razmatranje i usvajanje Informacije o stanju poljoprivrede na području općine Bužim u 2015.godini;

10. Informacija o postupku razrješenja Predsjednika OIK Bužim.

NAPOMENA: Materijali za tačku 3 i 4 dostavljeni su uz materijale za XXXV sjednicu vijeća. Na osnovu člana 171a. Poslovnika Općinskog vijeća općine Bužim (,,Službeni glasnik općine Bužim“, broj: 7/08, 1/11 i 7/11), želimo upoznati građane, predstavnike mjesnih zajednica i udruženja, da mogu slobodno prisustvovati sjednicama Vijeća, ali da svoje prisustvo trebaju najaviti predsjedavajućem vijeća najkasnije 24 sata prije početka rada vijeća.