Novi Ministar obrazovanja u Vladi USK-A Adis Muharemović prvi radni dan između ostalog proveo je u posjeti Bužimu, a u vezi sa gorućim problemom O.Š Bužim u vezi sa obustavom nastave zbog problema sa grijanjem i prijevozom učenika. Sastanku su prisustvovali i načelnik općine Bužim, Agan Bunić, direktor osnovne škole Ismet Ičanović, kao i Abid Mulalić novi ministar u vladi USK-A za pitanje boraca.

10984715_10203652947060497_1675962168_n

Načelnik općine Bužim Agan Bunić izjavio je da će i općina Bužim učestvovati u rješavanju navedenih problema. Na kraju sastanka  pronađeno je rješenje, što će konačno sutra biti definisano na sastanku sa prijevoznicima, a što bi trebalo u konačnici značiti početak nastave u ponedjeljak za učenike O.Š Bužim.