Općinski načelnik Agan Bunić danas je u prostorijama općine Bužim potpisao još jedan u nizu ugovora koji su predviđeni za rekonstrukciju i modernizaciju lokalne putne infrastrukture na području naše općine. Naime, radi se o putu Čava – odvojak Radoč III faza čija vrijednost je 49.994,10 KM a radove na ovom projektu izvodit će firma d.o.o „KOV-GRAD“ Bužim.

Općina Bužim nastavlja ravnomjeran razvoj svih mjesnih zajednica na području naše općine kako bi omogućila svim njenim građanima lakšu putnu komunikaciju prema općini Bužim, te olakšala svakodnevni život u rubnim dijelovima općine Bužim. Radi se o sredstvima Federalnog ministastva raseljenih i izbjeglih koje je i u ranijem periodu finansiralo izgradnju puta Čava-Radoč zbog interno raseljenih i izbjeglih na području mjesne zajednice Radoč, te se u to ime još jednom zahvaljujem ministru Adilu Osmanoviću koji daje doprinos u razvoju općine Bužim,“  kazao je načelnik općine Bužim Agan Bunić.