Prvog radnog dana u novoj 2014. godini u općini Bužim se nastavilo sa dosadašnjim trendom rekonstrukcija i modernizacija ulica. Naime, danas su otpočeli radovi u ulici Ahmeta Šahinovića. Ovaj projekt, čija je vrijednost 20.174,00 KM, u potpunosti finansira Općina Bužim. Radove izvodi građevinska firma Kov – Grad iz Bužima.

„Ovaj projekt je bitan iz razloga što spomenuta saobraćajnica čini sastavni dio vanjskog uređenja Doma kulture Bužim, čiji se radovi privode kraju. Asfaltiranjem ove ulice se ne rješava samo vizuelni i estetski problem, već i problem odvodnje oborinskih voda, što je u proteklom periodu znatno otežavalo saobraćaj u ovom urbanom središtu. Stoga smatram da ćemo od ovog projekta imati višestruke koristi“, rekao je Općinski načelnik.

Za više slika kliknite ovdje