agan-bunicPozivamo Vas da medijski popratite, odnosno obezbjedite prisutstvo tv-ekipe informativnog programa Vaše kuće, novogodišnju press konferenciju Općinskog načelnika općine Bužim, te potpisivanje Ugovora o izvođenju radova na vodovodu „Pivnice“ ( vrijednost radova 112.000 KM ). Navedena press konferencija i potpisivanje ugovora će biti upriličena dana 27.12.2013. godine (petak) u 10:00 sati, u prostorijama općine Bužim.

Molimo Vas da svoje učešće potvrdite na broj telefona 037 419 511.

S poštovanjem.

OPĆINSKI NAČELNIK