Na osnovu člana 47. i 50. Poslovnika Općinskog vijeća općine Bužim (,,Službeni glasnik  općine Bužim“, broj: 7/08, 1/11 i 7/11) Predsjedavajući općinskog vijeća Abid Mulalić sazvao je XXI redovnu sjednicu Šestog saziva Općinskog vijeća općine Bužim, koja će se održati 30.10.2014.godine (četvrtak)) u  Vijećnici JU”Centar za kulturu, sport i informisanje” Bužim , sa početkom u 16.00 sati, za koju je planiran slijedeći dnevni red:

1. Razmatranje i usvajanje Izvoda iz zapisnika sa XX redovne sjednice Općinskog vijeća;
  2. Pitanje vijećnika i odgovori na ista;
  3. Razmatranje i usvajanje prijedloga Nacrta Odluke o budžetu općine Bužim za 2015.godinu;
  4. Razmatranje i usvajanje prijedloga Nacrta Odluke o Izvršenju budžeta općine Bužim za 2015.godinu;
  5. Razmatranje i usvajanje prijedloga Nacrta Odluke o administrativnim taksama i tarifi općinskih administrativnih taksa;
  6. Razmatranje i usvajanje prijedloga Odluke o izmjeni i dopuni odluke o davanju saglasnosti za provođenje tenderske procedure za izgradnju Sportske dvorane Bužim;
  7. Razmatranje i usvajanje prijedloga Zaključka o davanju saglasnosti na Pravilnik o izmjeni Pravilnika o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta u Jedinstvenom Općinskom organu uprave općine Bužim;
  8. Razmatranje i usvajanje prijedloga Zaključka o izmjeni i dopuni Zaključka o odobravanju Programa zimskog održavanja lokalnih cesta i ulica na području općine Bužim.

NAPOMENA: Na osnovu člana 171a. Poslovnika Općinskog vijeća općine Bužim (,,Službeni glasnik  općine Bužim“, broj: 7/08, 1/11 i 7/11), želimo upoznati građane, predstavnike mjesnih zajednica i udruženja, da mogu slobodno prisustvovati sjednicama Vijeća, ali da svoje prisustvo trebaju najaviti predsjedavajućem vijeća najkasnije 24 sata prije početka rada vijeća.