Jučer je na području Mjesne zajednice Zaradostovo završena izgradnja još jednog putnog pravca. Naime, radi se asfaltiranju puta Luke-Grbavice sa ukupnom dužinom oko  320  metara, čija izgradnja je koštala oko 45.000KM. Sredstva za izgradnju ovog puta su obezbjeđjena iz općinskog budžeta u iznosu od 30.000 KM, a preostali iznos od 15.000 KM  učestvovali su građani. Završne radove polaganja asfalta na ovom putu obišao je Općinski načelnik Agan Bunić, te vijećnik i predsjednik MZ Zaradostovo Rifet Šahinović.

“Obećali smo rasvjetu u ovoj mjesnoj zajednici i to smo završili, uz obećanje da ćemo je dovesti do džamije u Abazovićima. Obećali smo ovaj put i završili ga. Obećali asfaltirati put Cinska dolina i potpisali smo ugovor, očekujemo da izvođač počne sa radovima na tom putu. Imamo još posla ovdje, moramo završiti put Lelica klanac-Burzici, Grbavice, Kiurića brdo, i ostale projekte u ovoj mjesnoj zajednici uz pomoć građana i rukovodstva ove mjesne zajednice”-kazao je načelnik Bunić prilikom posjete.

Više slika pogledajte ovdje