Danas je u kabinetu načelnika Općine Bužim potpisan još jedan u nizu ugovora o izvođenju radova, ovaj put radi se o projektu izgradnje javne rasvjet u MZ Vrhovska, zaseok Begovići. Ugovor vrijedan oko 11.000,00 KM potpisali su u ime Općine Bužim načelnik Agan Bunić i direktor firme „MC-STELA“ d.o.o Velika Kladuša koju zastupa Munib Ćatić.

Prilikom potpisivanja ovog vrlo značajnog kapitalnog projekta prisustvovao je i vijećnik u Općinskom vijeću općine Bužim, Admir Begović. „U mjesnoj zajednici Vrhovska u kratkom vremenskom periodu završili smo evo i drugi infrastrukturni projekat. U planu smo da u narednom periodu završimo i ostale projekte u ovoj mjesnoj zajednici, radićemo i u svim ostalim mjesnim zajednicama infrastrukturne projekte koji će biti od značaja svim građanima Općine Bužim“-rekao je načelnik Općine Bužim Agan Bunić.