Nakon kraće stanke zbog Manifestacije slobodarskih dana viteškog grada Bužima nastavljaju se radovi na lokalnim putnim pravcima na području općine Bužim. Tako je danas u kabinetu Općinski načelnik Agan Bunić i Safet Kovačević, direktor firme d.o.o „KOV-GRAD“ Bužim potpisali  tri nova ugovora za rekonstrukciju i modernizaciju puta Zaradostovo – Grbavice II faza, put Muratovići i put Cinska dolina, ukupne vrijednosti oko 90.000,00 KM koji će se raditi u narednom periodu.

Potpisivanju ugovora prisustvovali su i vijećnici u Općinskom vijeću općine Bužim iz mjesnih zajednica u kojima će se izvoditi radovi Suvad Veladžić MZ Varoška Rijeka i predsjednik Savjeta MZ Zaradostovo Rifet Šahinović.

Svi putni pravci u Budžetu općine Bužim će biti realizirani do kraja godine bez obzira na predizbornu kampanju, i nepotrebno je politiziranje oko izgradnje puteva jer općina Bužim je prošle godine realizirala svaki zacrtani projekat“,- kazao je tom prilikom načelnik općine Bužim Agan Bunić.