Na osnovu Zaključka Federalnog štaba civilne zaštite za dobrovoljno sudjelovanje u akcijama pružanja pomoći u raščišćavanju i otklanjanju posljedica nastalih prirodnom nepogodom poplavom broj: 02-44/13-46/14 od 20.05.2014. godine Služba za civilnu zaštitu i vatrogastvo obavještava građane općine Bužim da svi punoljetni građani koji žele sudjelovati u dobrovoljnim akcijama raščišćavanja i otklanjanja posljedica na područjima zahvaćenih prirodnom nepogodom poplavama da se mogu prijaviti u Službu za civilnu zaštitu i vatrogastvo općine Bužim radi evidencije. Ostale informacije o organizaciji zainteresirani će dobiti u toku prijavljivanja.

Služba za civilnu zaštitu i vatrogastvo