Danas je asfaltirana ulica Ahmeta Šahinovića koja se nalazi u samom centru grada, i koja je izuzetno bitan iz razloga što je napokon riješen problem odvodnje oborinskih voda, što je u proteklom periodu znatno otežavalo saobraćaj u ovom urbanom središtu. Također  spomenuta saobraćajnica čini sastavni dio vanjskog uređenja Doma kulture Bužim, što će doprinijeti vizuelnom i estetski ljepšem uređenju. Ukupna vrijednost ovog projekta, kojim je nastavljen trend rekonstrukcije i modernizacije bužimskih ulica i saobraćajnica, iznosio je 20.174,00 KM, i u potpunosti ga je finansirala Općina Bužim.

Radove je posjetio i općinski načelnik Agan Bunić, koji je i inicirao ovaj projekat. Pored načelnika, radove su obišli predsjedavajući OV-a Abid Mulalić, njegov zamjenik Suvad Veladžić i savjetnik načelnika Mehmed Ćenanović.

Za više slika kliknite ovdje