U kabinetu Načelnika općine Bužim danas (18.09.2013. godine) je potpisan ugovor o izvođenju radova na projektu izgradnje i asvaltiranja Bihaćke ulice, u naselju Pomajdan.

Ugovor su potpisali Predsjednik savjeta Mjesne zajednice Bužim Nanić Mersudin i Kovačević Safet, direktor firme Kov-grad d.o.o. koja je izvođač radova. Vrijednost ovog projekta iznosi 22.544,71 KM, od čega je iz Budžeta Općine Bužim osigurano 20.000,00, dok će razlika biti osigurana učešćem mještana navedene ulice.

Potpisivanju ugovora prisustvovao je i Općinski načelnik Agan Bunić, koji je po osnovu Odluke o osnivanju Mjesnih zajednica dao saglasnost na zaključenje istog.

Ovom prilikom Bunić je istakao da ovaj projekat predstavlja nastavak kontinuiranog rada Općine u namjeri da se građanima Bužima pomogne i olakšaju aktivnosti koje se tiču poboljšanja životnih uvjeta, te da će se u narednom periodu realizirati i ostali projekti izgradnje ulica na području centra Bužima.