Općinski načelnik Općine Bužim Mersudin Nanić danas je otvorio airsoft susret pod nazivom „Green Forest X“, koji se održava u Bužimu i okuplja više od 350 učesnika iz Bosne i Hercegovine i regiona, a koji već deset godina organizira ASK”Otpisani” iz Bužima.
Obraćajući se prisutnima, načelnik Nanić poželio je svim učesnicima dobrodošlicu u ponosni i viteški Bužim, ugodan boravak i uspješnu realizaciju ovog događaja, naglašavajući značaj ovakvih susreta koji promovišu druženje, sportsku disciplinu i turističke potencijale općine Bužim.

