Proteklog vikenda u Bužimu je otvoren paintball poligon u MZ Vrhovska kojeg su pripremili članovi novoosnovanog sportskog udruženja „Igman”.
Čast da otvori pripala je općinskom načelniku Mersudinu Naniću i komandiru PS Bužim Samiru Skenderoviću.
Prilikom otvaranja ovog poligona za paintball općinski načelnik Mersudin Nanić je posebno naglasio:
“Posebno mi je drago da dva kluba, dva sportska kolektiva Otpisani i Igman, baštine ovu vrstu adrenalinskog sporta i predstavljaju Bužim u najboljem svijetlu. Ovom prilikom želim čestitati organizatorima, članovima kluba i svima onima koji su ovu ideju doveli do realizacije. Posebno me raduje što ste izabrali naziv kluba „Igman“ jer svi mi u Bužimu znamo ko je bio Igman, kako nas je zadužio i pronio slavu širom države BiH ali i šire. S ponosom to uvijek moramo isticati i na kraju još jednom vam želim čestitati na ovom izuzetnom poligonu koji ste pripremili za mlade ljude općine Bužim koji će moći provoditi vrijeme na otvorenom uz upražnjavanje ovog adrenalinskog sporta“.