Danas je u sklopu manifestacije “Bužimska zima 2022” otvoren Sajam na Plesci ispred Doma za kulturu koji će trajati  do 31.12.2022.godine. Općina Bužim i Udruženje žena Izvor” podrudili su se da ove godine pripreme niz sadržaja koji će obilježiti posljednje dane ove godine.  Na prodajnom sajmu izlažu domaći proizvođaći i obrtnici koji u svojoj ponudi imaju rzličite domaće proizvode od meda, domaćih sokova, sireva, suhomesnatih proizvoda, ekološki proizvedene kozmetike do suvenira. Sajam je već prvog dana izuzetno dobro posjećen, a iz Udruženja žena Izvor  ističu kako su svi  posjetioci zadovoljni ponudom proizvoda.

Općinski načelnik Mersudin Nanić sa saradnicima i vijećnicima iz OV Bužim obišao je danas sajam i razgovarao sa izlagačima, te je u izjavi za medije posebno istakao:-“Zahvaljujem se vrijednim članicama Udruženja žena Izvor iz Bužima kao i svim izlagačima na ovom sajmu što su dio “Bužimske zime”. U narednih nekoliko dana pripremili smo još nekoliko sadržaja sa naše sugrađane od Novogodišnjeg malonogometnog turnira, koncerata do druženja i ja vjerujem da će svi ovogodišnji sadržaji biti dobro posjećeni kao i ovaj Sajam na Plesci. Koristim priliku da pozovem naše sugrađane da posjete ovaj sajam ali i da poprate i sve druge sadržaje”.