Općinski načelnik Mersudin Nanić u svom kabinetu primio je Elviru Ogrešević, koordinatoricu CRIP-a. Razgovaralo se o nastavku podrške Centru za razvoj inkluzivnih praksi i potpisivanju memoranduma sa općinom Bužim i Centrom za socijalni rad Bužim. Sastanku je prisustvovala i v.d. direktorice JU „Centar za socijalni rad Bužim“, Amra Amidžić.

“Od 2015. godine imamo dobru saradnju sa Centrom inkluzivnih praksi koju planiramo nastaviti u narednom periodu, prije svega zbog činjenica da se bave specifičnim i jedinstvenim projektima sa najosjetljivijim kategorijama, te da i djeca sa područja naše općine koriste usluge ovog Centra. Puna podrška neće izostati i ja se iskreno nadam da će svi njihovoi projekti biti podržani od strane općine Bužim“,- istakao je načelnik općine Mersudin Nanić nakon sastanka.