Izvršeno je asfaltiranje i rekonstrukcije nekategorisanog puta Mustafići-Radoč u Mjesnoj zajednici Radoč, ukupne vrijednosti od 60.000,00 KM i dužini od 425 metara, a koji je finasiran sredstvima građana i općine Bužim. Već nekoliko godina uspješno se realiziraju projekti na području općine Bužim po principu „Marka građani-marka Općina, a rekonstrukcija puta Mustafići-Radoč je još jedan uspješno realiziran projekat rekonstrukcije putne mreže.

-“Putna mreža se svake godine širi u svim Mjesnim zajednicama na području naše općine i stvaraju se bolji životni uslovi za sve naše stanovnike. Ovih dana završavaju se projekti putne mreže koji su ostali od prošle godine, a istovremeno idemo u raspisivanje tendera sa preko osamdeset putnih pravaca koji će se raditi u ovoj godini“,- istakao je načelnik općine Bužim Mersudin Nanić.