Uspješno je završena realizacija rekonstrukcije nekategorisanog puta Johari-Hakići u Mjesnoj zajednici Mrazovac.

Radi se o dionici dužine 655,62 metara. Vrijednost urađenih radova je 97.118,91 KM, a finansirali se u sklopu programa „Marka građani-marka Općina“.

Mještani naseljenog mjesta Hakići su iskazali svoju zahvalnost na podršci koju im je pružio Općinski načelnik u ovom projektu, te su istakli da je ovo asfaltiranje puta od posebne važnosti ne samo za ovo, već i za sva okolne zaseoke koji prolaze ovom dionicom puta prema centru čaršije.

Općinski načelnik Mersudin Nanić smatra da ovaj projekt i njemu slični imaju veliki značaj kako za mještane, tako i za građane cijele općine Bužim. Načelnik je realizacijom projekata ovog tipa istakao važnost razvoja putne infrastrukture na području općine Bužim.