Redovna XXVII (dvadeset i sedma) sjednica Općinskog vijeća Općine Bužim zakazana je 07.08.2019.godine (srijeda) u 10,00 sati u Vijećnici – mala sala JU “Centar za kulturu sport i informisanje.

Za sjednicu je predložen slijedeći dnevni red:

1.Razmatranje i usvajanje Odluke o raspodjeli i načinu utroška planiranih sredstava za kapitalne izdatke u budžetu Općine Bužim za 2019.godinu.

2.Razmatranje i usvajanje Programa novčanih podrški općine Bužim za poljoprivrednu proizvodnju u 2019.godini.

3.Razmatranje i usvajanje Odluke o prenosu vlasništva detektora za otkrivanje kvarova na vodovodnom sistemu, na JKP “KOMB” Bužim.

4.Razmatranje i usvajanje prijedloga mišljenja JKP “Komb” Bužim, za nabavku motornog vozila – polutovarnog kamiona.