Poštovani sugrađani,

U ime općinskog organa uprave i u svoje lično ime, želim se prije svega zahvaliti svima Vama koji ste u protekloj godini na bilo koji način dali  svoj doprinos u poboljšanju kvalitetnijeg života u našem gradu.

U Novoj 2019. godini želim da nas sve prati dobro zdravlje, veselje i porodična sreća. Želim svima nama više međusobnog poštovanja i međusobnog uvažavanja. Želim da se zajednički radujemo našim uspjesima, ali i da hrabrimo jedni druge u teškim trenucima.

Namjera mi je da i u periodu koji je pred nama u središtu mog interesa budu građanke i građani Općine Bužim sa svim svojim potrebama i zahtjevima, uz zajedničko razumijevanje i saradnju, jer samo tako možemo postići puno više.

Drage bužimljanke i bužimljani, u želji da novogodišnje praznike provedete u miru i zadovoljstvu sa Vašim najmilijima želim Vam

Sretnu i uspješnu Novu 2019. godinu!!

v.d. Općinskog načelnika Općine Bužim

Nedžad Kudelić