U kabinetu načelnika Općine Bužim danas je potpisan sporazum između općine i Organizacije ratnih vojnih invalida općine Bužim o sufinasiranju rješavanja imovinsko-pravnih odnosa izgrađenog objekta za paraplegičare. Sporazum su potpisali v.d. načelnika općine Bužim Nedžad Kudelić i predsjednik organizacije RVI Ibrahim Duraković, a vrijednost ovog projekta je 11.464,00 KM.

-„U cilju konačnog rješavanja imovinsko-pravnih odnosa za davno izgrađenu zgradu za potrebe RVI-paraplegičara, potpisan je ovaj sporazum koji će omogućiti Organizaciji ratnih vojnih invalida da zgradu konačno uknjiži  kako bi se sa korinicima stanova mogli zaključiti pravno valjani ugovori“- naglasio je načelnik općine Bužim Nedžad Kudelić nakon potpisivanja sporazuma.