Nakon što su završeni zidani radovi na izgradnji II faze Sportske dvorane, zbog procedura angažiranja podizvođača u proteklih mjesec dana, unutarnji radovi su bili stali, ali je zato izvođač radova firma “Kov grad“  uradila oklolne radove gdje je uređen i proširen parking, postavljeni ivičnjaci, uređeni trotoari i riješene otpadne vode.

Ovih dana intenzivirani su radovi na postavljanju javne rasvjete i hidranske mreže. Pored toga nastavljeni su i unutarnji radovi gdje se rade instalacije, a prije svega se vrše pripreme izolacije krova i priprema za postavljanje panela i stolarije.

U narednim danima se planira postavljanje stolarije o čemu ćemo vas na vrijeme informisati. U prilogu naših slika pogledajte kako teku trenutni radovi.