Obavještavamo sve građane općine Bužim da će Jedinstveni općinski organ uprave te JU “Centar za kulturu, spot i informisanje” i JU “Centar za socijalni rad” od 06. juna 2016. godine (ponedjeljak) pa do Bajrama raditi prema prilagođenom vemenu. Radno vrijeme tako će biti od 8:00 do 16:00 sati.

Imajući u vidu da je hvala Allahu veliki broj postača u našoj općini, preporučujemo da  i druge ustanove, privatnici i ostali poslodavci prilagode radno vrijeme radnicima-postačima u toku blagoslovljenog mjeseca Ramazana.

OPĆINSKI NAČELNIK

Agan Bunić