U petak je u prostorijama općine Bužim potpisan i posljedni ugovor za vodovod Pivnice. Vrijednost ugovora iznosi 64.000 KM, i odnosi se na opremu za dezinfekciju i hlorizaciju vode, i instaliranjem ove opreme, vodovodni sistem Pivniće će biti kompletiran. Ugovor su potpisali načelnik općine Bužim Agan Bunić i direktor Elcom d.o.o. Tuzla, Džemo Mustafić.

„Sa ovim ugovorom Općina Bužim je završila sve svoje obaveze, već ranije smo obezbijedili sredstva koja su nam potrebna za ovu posljednju fazu kako bi vodovod stavili u funkciju. Očekujem da će izvođać radova što prije početi sa montiranjem opreme, i da već prije ljeta pustimo, konačno, u funkciju vodovod Pivnice“, kaže općinski načelnik Agan Bunić.