NASLOVNICA-AGAN_BUNIĆKada je, prije dvadeset godina, utemeljena općina Bužim, bio je to čin koji je pred građane ovog dijela Krajine postavio brojne obaveze, dileme, ali i izazove koje je trebalo prihvatiti. Značilo je to početak novog načina borbe, nakon ratnog vremena, u kojem je Bužim postao sinonim bosanskohercegovačke opstojnosti, sa imenima pojedinaca zlatnim slovima upisanih u njenu historiju.

Šta je urađeno u protekle dvije decenije na području ove lokalne zajednice, prevashodno sa aspekta infrastrukturnog razvoja? U kojoj mjeri su stvorene pretpostavke za realizaciju novih kapitalnih projekata, čijom realizacijom će časnom krajiškom čovjeku biti omogućen još bolji život ?   Na navedena i druga pitanja odgovorio je Agan Bunić, općinski načelnik u čijem dosadašnjem mandatnom periodu općina Bužim bilježi uspjeh u svim općedruštvenim oblastima.

BH BUSINESS MAGAZINE:
Gospodine Bunić, šta su bila osnovna obilježja privrednog i društvenog života Bužima u predratnom periodu?

Komplet intervju pročitajte ovdje INTERVJU NAČELNIKA ZA BHBUSINESS MAGAZIN