Načelnika općine Bužim Agan Bunić i direktor firme Kov-Grad d.o.o. Bužim, Safet Kovačević potpisali su ugovor o izvođenju radova na projektu rekonstrukcije i modernizacije ulice Krupske. Vrijednost potpisanog ugovora iznosi oko 40.000 KM. Sredstva za ovaj projekt biće obezbijeđena iz budžeta općine Bužim (30.000 KM), a ostatak sredstava će obezbjediti mještani imenovane ulice (10.000 KM).

„Potpisivanjem ovog ugovora mi smo iscrpili sve planirane aktivnosti kada je u pitanju izgradnja i realizacija infrastrukturnih projekata na području općine Bužim u toku ove godine. Ovih dana smo završavali projekte za koje smo imali potpisane ugovore, tako da smo one projekte koje smo planirali u ovoj godini hvala Bogu uspjeli realizirati. Naravno mi ne bismo mogli sami završiti sve ove proojekte bez naših sugrađana koji su do sada bili inicijatori većine projekata, a svojim sredstvima pomogli su realizaciju istih. Kada je u pitanju mjesna zajednica Bužim i sami centar naše općine mi smo gotovo pa asfaltirali sve ulice ali nam je ostalo još nekoliko ulica koje ćemo svakako nastojati završiti u narednoj godini kao što su dovršetak izgradnje ulica Gazija, Armije BiH, dr. Irfana Ljubijankića, put prema Starom gradu, i dr.“ – kazao je načelnik Agan Bunić.