Stručni žiri je odabrao pobjedničke fotografije 4. Foto konkursa “Nedžib Vučelj” koji je organizovan u sklopu manifestacije Dani općine Bužim 2024. u čast i sjećanje na preminulog bužimskog fotografa, novinara, pisca i kulturnog radnika Nedžiba Vučelja.

Organizator i realizator ovog projekta je JU “Centar za kulturu, sport i informisanje” Bužim.

Na konkurs se prijavilo 8 autora sa ukupno 15 fotografija. Stručni žiri je glasovao te odabrao tri najbolje fotografije i to:

Prvo mjesto: Fotografija «Amorova strijela autorice Jasmine Muratović

Drugo mjesto: Fotografija «Plavi dan» autora Alema Isakovića

Treće mjesto: Fotografija «Napuštena lađa» autorice Feride Kovačević Durić

Čestitamo autorima i ujedno ih obavještavamo da će dodjela nagrada – zahvalnica u sklopu manifestacije Dani općine Bužim 2024. biti održana u srijedu 28.02.2024. godine u Maloj sali JU “Centar za kulturu, sport i informisanje” Bužim sa početkom u 19:30 sati te ih pozivamo da se odazovu.

Ostalim autorima želimo više sreće drugi put i nadamo se da će učestvovati i iduće godine na 5. Foto konkursu “Nedžib Vučelj”.