Na XXXI redovnoj sjednici Općinsko vijeće je usvojilo Odluku o utvrđivanju lokacije za izgradnju Doma zdravlja Bužim u NACRTU, te Zaključak o kojem je određeno održavanje JAVNE RASPRAVE koja će se održati   10.05.2024.godine  sa početkom u 09,00 sati -Dom kulture Bužim.

Obavještavamo  zainteresirana pravna i fizička lica da svoje prijedloge za LOKACIJU na kojem će se graditi Dom zdravlja Bužim mogu dostaviti u pismenoj formi  (šalter br.4. Centar za pružanje usluga građanima) do 10.05.2024.godine ili svoj prijedlog možete iznijeti na zakazanoj  JAVNOJ RASPRAVI .

Obzirom da se radi i jednom kapitalnom projektu od posebnog interesa za sve građane naše općine pozivamo Vas da se aktivno uključite i doprinesete što kvalitetnijem rješenju lokacije Doma zdravlja Bužim.