Sinoć je u rad puštena novoizgrađena javna rasvjeta Veladžići- Spahići -Velići finansirana zajedničkim sredsvima građana i općine Bužim ukupne vrijednosti 25.000,00 KM. Javnu rasvjetu u rad su pustili načelnik općine Bužim Mersudin Nanić, predsjedavajući OV Bužim Hasan Hilić i predstavnici građana iz Veladžića, Spahića i Velića.

Jednim projektom povezana su tri naselja i postavljeno preko sedamdeset rasvjetnih tijela. Općinski načelnik je nakon puštanja javne rasvjete u rad istakao:-„ Zajedno sa građanima nastavljamo raditi na projektima koje su sami građani kandidirali. Stvaramo bolje uslove života u svim mjesnim zajednicama na području naše općine gdje želimo učiniti svaki njen kutak boljim, ljepšim i sigurnijim“.