Obavještavaju se građevinski odbori sa područja općine Bužim da je krajnji rok za uplatu sredstava i potpisivanje sporazuma sa Općinom 08.09. 2023.godine, a vezano za izgradnju i rekonstrukciju nekategorisane putne mreže i izgradnju javne rasvjete po sistemu “Marka građani-marka općina”.
Svi građevinski odbori koji su planirali izgranju puteva i javne rasvjete u 2024.godini u obavezi su da sa općinom Bužim potpišu sporazum i nakon toga do gore navedenog roka uplate sredstva na račun općine kako bi se sredstva mogla na vrijeme planirati u budžetu za 2024. godinu.
Isto tako se obavještavaju građevinski odbori da neće biti produžavanja ovog roka zbog zakonske obaveze usvajanja nacrta budžeta, održavanja javne rasprave i usvajanja budžeta i odluke o izvršenju do kraja 2023.godine.