Danas su asfaltirana dva putna prvaca u MZ Vrhovska ukupne vrijednosti  60.000,00 KM. Tim povodom načelnik općine Bužim Mersudin Nanić sa sardnicima je obišao radove na putnom pravcu Vrhovska-stara brana (“Mešin put”) i lokalni nekategorisani putni pravac Breze-Rusija, te razgovarao sa građevinskim odborima i  mještanima.

-“Vremenski uslovi nam idu na ruku tako da je intenzivirana izgradnja lokalnih puteva u nekoliko mjesnih zajednica na području naše općine. Vjerujem da će u narednih nekoliko dana biti završeno još nekoliko  nekaregorisanih putnih pravaca, a jedan dio će nam ostati za početak naredne godine što je uzrokovano prije svega kasnim usvajanjem ovogodišnjeg budžeta, velikim brojem kandidiranih projekata i potrebnom vremenu za provođenje tendera. Ipak, ja sam zadovoljan sa onim što smo uradili u toku ove godine, a već se pripremamo za narednu građevinsku sezonu, pripremamo budžet za 2024.godinu i vjerujem da ćemo biti spremni da slijedeće godine krenemo na vrijeme sa raspisivanjem tendera i zaključivanjem ugovora za sve kandidirane projekte od naših građana”.