U mjesnoj zajednici Vrhovska zvanično je puštena u upotrebu novoasfaltirana dionica puta Bezi-Bajrektarević polje.

Put su, svečanim presjecanjem vrpce, u upotrebu pustili načelnik općine Bužim Mersudin Nanić, brojni mještani MZ Vrhovska i vijećnici većine u Općinskom vijeću koji su usvajanjem budžeta podržali i izgradnju navedenog putnog pravca.

Načelnik je iskoristio priliku za razgovor sa mještanima ove mjesne zajednice o realizaciji narednih infrastrukturnih projekata budući da ova mjesna zajednica ima potencijal za razvoj turizma, jer se u neposrednoj blizini nalazi nadaleko poznata bužimska oaza mira, vještačko jezero „Brana“.

Okupljeni mještani izrazili su zadovoljstvo realizovanim projektom i zahvalnost rukovodstvu općine Bužim kao i vijećnicima koji su svojim glasom podržali da se navedeni putni pravac nađe u budžetu općine Bužim.

Završetkom asfaltirane dionice puta dobili su na korištenje uređenu saobraćajnicu, koja će im u narednom periodu biti od velikog značaja.