Danas je u velikoj sali Centra za kulturu, sport i informisanje Bužim, upriličeno svečano potpisivanje ugovora o stipendiranju studenata koji su na konkursu Općine Bužim ostvarili pravo na stipendiju za akademsku 2021/22. godinu.

Općina Bužim je ove godine dodijelila ukupno 68 stipendija u ukupnom iznosu od 700,00 KM, što je povećanje u odnosu na ranije godine, a iz Budžeta općine Bužim je ukupno izdvojeno 50.000 KM. Svi studenti koji su ispunjavali konkursom definisane uvjete dobili su stipendije.

Prije potpisivanja ugovora studentima i njihovim roditeljima obratili su se Sead Emrić, referent za kulturu u općini Bužim a zatim je čestitke dobitnicima stipendija svojim obraćanjem uputio i načelnik općine Bužim Mersudin Nanić.