Povodom prvog dana nove školske 2022/2023 godine, Općinski načelnik općine Bužim poželio je učenicima, nastavnicima, te roditeljima učenika sretnu i uspješnu novu školsku godinu.

“Svim učenicima, a povodom početka nove školeske godine, želim puno uspjeha i što bolje ocjene i što više znanja koje će svima trebati u budućnosti jer su mladi i obrazovani ljudi naša budućnost. Učiteljima, nastavnicima i profesorima  čestitam početak školske godine, sa nadom da ćete na najbolji način prenijeti znanje na naše učenike, te se izboriti za što bolji položaj prosvjetnih radnika u društvu. Čestitam i svim roditeljima naše djece  sa željom da se ispune sva njihova očekivanja. Poseban apel upućujem svim vozačima na području naše općine da oprezno voze i čuvaju našu djecu, a posebno u blizini škola i na pješačkim prelazima.”

OPĆINSKI NAČELNIK

MERSUDIN NANIĆ