Članove Udruženja pčelara “Propolis” Bužim primio je danas načelnik općine  Mersudin Nanić, a povodom učešća članova ovog udruženja na Međunarodnom sajmu pčelarstva održanom u Tuzli gdje su ostvarili  zapažene rezultate.

Zlatne medalje za kvalitet meda sa naših prostora osvojili su Zorić Hasan, Hajrudinović Jasmin, Rasim Porić. te obrt “Bizin-bal” u vlasništvu Zorić Edine i Abdulaha.

Općinski načelnik je čestitao  nagrađenim članovima Udruženja “Propolis” na osvojenim nagradama na sajmu pčelarstva “Medena Tuzla” koji je održan u organizaciji Saveza pčelara TK, te posebno naglasio:

-“Svaka pozitivna priča je najbolja promocija naše općine, a svjedoci smo da je sve više takvih priča i primjera iz naše lokalne zajednice što me posebno veseli i raduje. Vjerujem da ovi rezultati ne dolaze slučajno već da su plod kontinuiranog rada. Općina Bužim će svakako podržati rad Udruženja kao i svih ovih godina”.