Radovi na rekonstrukciji, sanaciji i adaptaciji objekta u naselju Čungar ukupne vrijednosti  49.685,22 KM ulaze u završnu fazu i izvode se finalni radovi. Nakon završetka ovog objekta isti će se koristiti za smještaj djece bez roditeljskog staranja sa područja naše općine.

Tim povodom je načelnik općine Bužim Mersudin Nanić danas obišao radove na ovom projektu koje izvodi poduzeće “Gradnja-final” iz Bužima.

Nakon obilaska radova načelnik Nanić je izrazio zadovoljstvo kvalitetom i brzinom izvedenih radova, teposebno naglasio: -“Nakon završetka radova na ovom objektu stvoriće se uslovi za smještaj naše djece bez roditeljskog staranja, te će se ujedno stvoriti prilika za zapošljavanje hraniteljskih porodica koje će voditi brigu o djeci bez roditelja, te im pružiti svu potrebnu ljubav, i omogućiti pravilan rast i razvoj u takvom okruženju”.