Nakon što je potpisan ugovor o nastavku izgradnje treće dionice zaobilaznice, koja podrazumijeva izgradnju od Osnovne škole Bužim do 110 kW transformatorske stanice, možemo sa zadovoljstvom najaviti da će predstavnici Federalne direkcije za ceste, načelnik općine Bužim Mersudin Nanić i nadzorni organ, dana 07.07.2021. godine sa početkom u 09:00 sati ispred Osnovne škole Bužim i zvanično uvesti izvođača na gradilište, te na taj način otpočinju radovi na dugoočekivanom projektu na zadovoljstvo svih Bužimljanki i Bužimljana.

Treća faza izgradnje je ukupne vrijednosti 1.159.996,00 KM.

Koristimo ovu priliku da pozovemo naše građane, uz pridržavanje svih epidemioloških mjera koje su na snazi, da uveličaju početak radova na zaobilaznici koju čekamo već dvadeset godina.