Novi  moderan i funkcionalan dizajn službene stranice općine Bužim od danas, na Dan općine, dostupan je svim našim vjernim pratiocima i građanima općine Bužim u zemlji i dijaspori. Stalno poboljšanje u radu  naš je imperativ, pa smo početkom ove godine počeli sa radom  na izradi nove web stranice sa ciljem što boljeg i kvalitetnijeg informisanja građana o aktivnostima koje se svakodnevno dešavaju u Općini Bužim. Potrudili smo se, a prvenstveno zahvaljujući našem dokazanom prijatelju i sugrađaninu sa privremenim prebivalištem u Švicarskoj Nerminom Elkasovićem,  da nova službena stranica bude dizajnom privlačna i funkcionalna za sve korisnike, da ima sve potrebne informacije i upustva, Službene glasnike, Odluke o javnim nabavkama i svakodnevne informacije o aktivnostima načelnika općine, Općinskog vijeća i Općinskog organa uprave.

Naravno, stojimo na raspolaganju za sve Vaše prijedloge i sugestije, vezane za sadržaj i dostupne informacije na službenoj web stranici.